Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sens Yönetim Danışmanlık olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi  siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Firmamızın değişmez prensibi olan kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini ilke edinip hizmet  vermekteyiz.

 

Sens Yönetim Danışmanlık;  Site, Bina ve Rezidans Yönetim Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Resepsiyon Hizmetleri, Site ve Binalarda Temizlik Hizmetleri, Site ve Binalarda Teknik Hizmetler,  Avmlerde Temizlik Hizmetleri, Peyzaj Hizmeti, Havuz ve Bakımı Hizmeti, Elektrik Mühendisliği Hizmetleri, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti, Okul Temizliği Hizmeti, Ofis Büro Temizliği Hizmeti, Fuar Stant Temizliği Hizmeti, Otel Temizliği Hizmeti, Villa  Temizliği Hizmeti, Personel Bodrolama Hizmeti vb. konularda  hizmet vermektedir. Hizmet vermiş olduğumuz tesislerin, doğru kişiyle ve malzemeyle işlemlerini özenle yapmak en önemli ilkelerimizden biridir. 
 

Sens Yönetim Danışmanlık olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden bu yola çıktık. Vermiş olduğumuz tüm bu hizmetlerdeki amacımız size sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle iş birliği içersinde olup talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti sizlere sunmak bizler için çok önemli.Bu yüzden Sens Yönetim olarak önce sizi dinliyor ve talepleriniz doğrultusunda size özel bir çalışma hizmeti sunuyoruz.